2 in 1 šampūnas ir kondicionierius SATINIQUE™ tik už 26,60 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 116510
  2660
  Į krepšelį 

  Švelnus šampūnas ir subalansuotas kondicionierius maitina, kad plaukai atrodytų sveikesni atlikus vieną paprastą veiksmą. Puikiai tinka kasdieniniam plovimui ir formavimui.  

 •  

  Švelnus šampūnas ir subalansuotas kondicionierius maitina, kad plaukai atrodytų sveikesni atlikus vieną paprastą veiksmą. Puikiai tinka kasdieniniam plovimui ir formavimui.

  Bendra informacija

  Patirkite sveikai atrodančių plaukų paprastumą. 2 in1 šampūnas ir kondicionierius puikiai tinka plaukų priežiūros rutinos supaprastinimui: plovimui ir kondicionavimui reikalinga tik viena priemonė
  Visiems plaukų tipams

  Charakteristika

  ENERJUVE™ - tai JAV patentuotas, teigiamai įkrautas stiprinančių lipidų, sutvirtinančio kreatinino ir švelninančių 18-MEA rūgščių kompleksas.
  Agurklių sėklų aliejaus ir vitamino E mišinys drėkina ir apsaugo plaukus

  Privalumai

  Regeneruoja ir atkuria natūralią, sveiką plaukų būklę
  Kiekvieną kartą švelniai plauna ir kondicionuoja
  Plaukai tampa minkšti, lengvai šukuojami ir atrodo sveikai
  Puikiai tinka kasdieniniam plovimui ir formavimui

  Komponentai

  SATINIQUE™ mokslininkai sujungė savo žinias mitybos ir grožio srityse, kad sujungtų novatoriškas sudedamąsias dalis sveikiems plaukams kartu su rūpestingai parinktais augaliniais ekstraktais ir maistingosiomis medžiagomis. Štai kodėl 2 IN1 priemones sudaro agurklių sėklų aliejaus, vienmečio žolinio augalo, žinomo dėl jo savybės išlaikyti drėgmę ir išlyginti išorinę odelę, ir vitamino E, antioksidanto, gebančio drėkinti ir apsaugoti plaukus, mišinys. Šias švelniai veikiančias, tačiau efektyvias sudedamąsias dalis papildo mūsų išskirtinis natūralus ENERJUVE™ kompleksas, išgaunamas iš natūralių šaltinių, kad atkurtų natūralią, sveiką plaukų būklę.

  Siūlomas naudojimo būdas

  Užpilkite šampūno ant šlapių plaukų, įmasažuokite, kol suputos, ir išskalaukite
  Švelnus, todėl tinka kasdieniniam naudojimui  

   

  Pakuotė 750 ml