Arbata AMWAY™ English Breakfast tik už 20,26 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 117591
  2026
  Į krepšelį 

  Asamo ir Kenijos arbatų mišinys, suderintas su švelniais kitų nuostabių arbatų lapeliais.  

 • Asamo ir Kenijos arbatų mišinys, suderintas su švelniais kitų nuostabių arbatų lapeliais.

  Ši arbata – tai kokybiškas Asamo ir Kenijos arbatų mišinys sumaišytas su subtiliais kitų puikių arbatų lapeliais. Amway English Breakfast Tea arbatą tiekia kruopščiai atrinktas tiekėjas, kuris rūpinasi savo darbininkais. Darbininkai gauna namus, sąžiningą užmokestį ir sveikatos priežiūros paslaugas specializuotose ligoninėse, esančiose netoli svarbiausių vietų. Jie sukuria darbo vietas savo arbatos auginimo bendruomenėse, padeda darbininkams išmokti naujų įgūdžių ir ugdyti pasitikėjimą, o taip pat galimybę per išsilavinimą, subsidijuojamą maistą ir pajamas pakeisti savo gyvenimus į geresnę pusę. Mūsų arbatos tiekėjas yra Arbatos tiekimo partnerystės (angl. Tea Sourcing Partnership) narys.

  Charakteristika

  Aukštos kokybės arbatos mišinys pasižymintis nuostabiu skoniu.
  Supakuota folijos maišeliuose siekiant išlaikyti šviežumą.
  Atskiri keturkampiai arbatos maišeliai – sukuria mažiau atliekų gamybos procese ir leidžia pagerinti arbatos savybės, nes arbatos paviršius tampa didesnis. Tai reiškia, kad daugiau vandens patenka ant lapelių, o arbata tampa dar vienodesnė.
  Siūlomas naudojimo būdas

  Naudokite vieną arbatos maišelį vienam puodeliui ir užpilkite verdančiu vandeniu. Pamaišykite ir palikite kelioms minutėms, tuomet išimkite arbatos maišelį. Įdėkite citrinos skiltelę, įpilkite pieno ir/arba cukraus pagal skonį.

  Amway užsakymu supakuota Indijoje.

  Gamintojas: Access Business Group International LLC, Ada, MI 49355, JAV.  

  Pakuotė 8 x 125 g