ARTISTRY FLORA CHIC™ Eau de Parfum tik už 59,77 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 119630
  5977
  Į krepšelį 

  ARTISTRY FLORA CHIC™ – pirmasis ARTISTRY™ prekės ženklo aromatas – tai galimybė patirti elegancijos dvelksmą. 

 • ARTISTRY FLORA CHIC™ – pirmasis ARTISTRY™ prekės ženklo aromatas – tai galimybė patirti elegancijos dvelksmą.

  Bendra informacija

  Lyg žengiant Paryžiaus lengendiniu Bagatelio sodu ARTISTRY FLORA CHIC patraukia jūsų dėmesį citrusinėmis prancūzų Klementinos natomis ir prabangios Bulgariškos rožės švelnumu bei saldumu, užbaigdamas atpalaiduojančia ir egzotine kvapiąja Kananga. Gėlių kvapo ir moteriški, kerintys bei prašmatnūs ARTISTRY FLORA CHIC leidžia jums sužavėti pasaulį.

  Charakteristika

  Prestižinis tobulumas. ARTISTRY FLORA CHIC pasižymi rūpestingai sukurtu gėlių deriniu, kurį kvepalų žinovai kruopščiai ir skrupulingai įvertino, išvalė ir ištobulino.
  Ilgai išliekantis žavesys. ARTISTRY FLORA CHIC yra kvapusis vanduo, o tai reiškia, kad kvapas ir jį lydintis patrauklumas ilgiau išlieka nei įprasto tualetinio vandens.
  Meistriška parfumerija. ARTISTRY FLORA CHIC buvo išskirtinai sukurtas ARTISTRY prekės ženklui, jį sukūrė paryžiečių aukštos kokybės kvepalų įmonė „Givaudan“, turinti daugiau nei 250 metų geidžiamiausių kvapų pasaulyje kūrimo patirtį.
  ARTISTRY FLORA CHIC parduodamas nuostabiame rankų darbo flakonėlyje iš prašmatnaus rausvaus stiklo su prabangiu aukso spalvos dangteliu ir neapdoroto šilko kaspinėliu. Viskas, kas su juo susiję, skleidžia prestižą, prabangą, moteriškumą savo geriausiu aromatu.
  Siūlomas naudojimo būdas

  Papurškite vieną arba du kartus ant „pulso taškų“ (sprandas, vidinės alkūnių, riešų pusės, už ausų, vidinėse kelių pusėse, kaklo apačioje) – vietose, kurios daugiausiai skleidžia šilumos ir leidžia jūsų kūnui skleisti kvapą. Naudokite tiek, kiek norite.

   Pakuotė 50 ml