eSpring™ Vadens valymo sistema su vožtuvu, montuojamu ant esamo čiaupo snapelio tik už 929,94 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 100188
  92994
  Į krepšelį 

  Vandens valymo sistema montuojama ant spintelių stalviršio. Prijungiama prie esamo čiaupo snapelio. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm  

 • Vandens valymo sistema montuojama ant spintelių stalviršio. Prijungiama prie esamo čiaupo snapelio. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm

  Protingas

  eSpring sistemos presuotos anglies filtras šalina daugiau kaip 140 potencialiai kenksmingų teršalų, tarp jų šviną, gyvsidabrį, pesticidus ir šalutinius dezinfekcijos proceso produktus, palikdamas vandenyje mineralus, svarbius sveikatai, tai yra kalcį, magnį ir kalį. Jis taip pat pagerina vandens iš čiaupo skonį ir kvapą.

  Nesudėtingas

  Elegantišką eSpring sistemą galima labai patogiai sumontuoti prie daugumos standartinių čiaupų. Sistema veikia esant įprastam vandens spaudimui, būdingam vandentiekio tinklui. Ji gali būti pastatoma ant virtuvinio stalviršio, nenaudojant specialių įrankių ir be santechnikų pagalbos. Ją taip pat galima įrengti po kriaukle.

  Nesukeliantis problemų

  Daugelyje sistemų filtrą reikia keisti kas mėnesį ar net dažniau. eSpring sistemos filtras gali perfiltruoti 5 tūkstančius litrų vandens, t.y. aprūpinti švariu vandeniu metus šešių asmenų šeimą. Taupus Kai paskaičiuosite, kiek pinigų išleidžiate kasmet vandeniui buteliuose, tai pamatysite, kad eSpring sistema padės Jums sutaupyti apčiuopiamas sumas.

  Ekologiškas

  Naudodami nešiojamuosius butelius, pagamintus iš medžiagų, į kurių sudėtį neįeina bisfenolas A, Jūs galite imti su savimi išvalytą vandenį tiesiai iš čiaupo, kad ir kur Jūs vyktumėte. Tokiu būdu Jūs sumažinsite plastiko atliekų kiekį.

  Sertifikuota Tarptautinėse organizacijose

  Vandens kokybės asociacija (WQA – Water Quality Association) ir NSF International (National Sanitation Foundation International) patvirtina ir suteikia eSpring sistemai savo aukščiausius įvertinimus sveikatos ir saugaus taikymo kategorijose.  

  Kaip veikia eSpring sistema?


  1. Ultravioletinė lempa   

   

  Naikina 99,99 proc. bakterijų ir virusų galinčių būti vandenyje. Pagerina geriamojo vandens kokybę ir tiekimo saugumą.

  2. Aktyvuotos anglies filtras

  Šis daugiasluoksnis, JAV patentuotas aktyvuotos anglies filtras veiksmingai pašalina chloro skonį ir kvapą, nešvarumus bei daugiau negu 140 rūšių sveikatai žalingų teršalų. Pagerina skonį, kvapą ir vandens skaidrumą.

  3. LED ekranas

  Naudoja lengvai suprantamas piktogramas/grafinius simbolius, kurie informuoja naudotojus apie filtro sunaudojimo laipsnį ir sistemos statusą.

  4. Įdiegtas elektroninis modulis

  JAV patentuota, bevielė indukcinė sąsaja panaudota eSpring sistemoje jungia UV lempą su prietaisu. Šis sprendimas visiškai izoliuoja UV lempą nuo maitinimo šaltinio, panašiai, kaip kai kurie mobilieji telefonai yra atjungti nuo kroviklio.

  5. Reguliuojami vamzdeliai

  Vamzdelių ilgis gali būti reguliuojamas pagal poreikius. Jeigu reikia, vamzdelius galima sutrumpinti.

  6. Funkcionalus paskirstantis vožtuvas

  Paskirstantįjį vožtuvą galima lengvai pritaikyti prie daugumos čiaupų.  

   

  Norite įsigyti dar pigiau? Susisiekite su mumis  

   

  Pakuotė 1 vnt.