eSpring™ Vandens valymo sistema su papildomu čiaupu filtruotam vandeniui tik už 929,94 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 100189
  92994
  Į krepšelį 

  Vandens valymo sistema eSpring turi savo čiaupą filtruotam vandeniui. Sistema montuojama po kriaukle, o čiaupas – virš kriauklės arba šalia jos. Sistemos pajėgumas: filtruoja 3,4 l vandens per minutę. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm 

 • Vandens valymo sistema eSpring turi savo čiaupą filtruotam vandeniui. Sistema montuojama po kriaukle, o čiaupas – virš kriauklės arba šalia jos. Sistemos pajėgumas: filtruoja 3,4 l vandens per minutę. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm

  Charakteristika

  eSpring ™ – pagal pardavimus pasaulyje pirmaujantis namų vandens valymo sistemų* prekės ženklas (*Remiantis tyrimų ir konsultavimų įmonės „Verify Markets“ atliktu tyrimu pagal 2012 m. pasaulinių pardavimų duomenis)
  Trijų pakopų valymo sistema apima išbandytas ir pirmaujančias technologijas.
  Patentuotas* anglies bloko filtras surenka 300-500 kartų mažesnes kietąsias daleles nei žmogaus plaukas (*patentuotas Italijoje; pastaba: vidutinis žmogaus plauko storis yra nuo 60 iki 100 mikronų)
  „Instant On“ technologija: UV lempa kasetės viduje įsijungia tik tada, kai įjungiate čiaupą, todėl vanduo teka šaltas, o ne įšilęs nuo UV šviesos.
  Pažangus, aptakus, vietą taupantis dizainas
  Stebėjimo sistema padeda žinoti, kad anglies filtras ir UV lempa veikia ir kad atėjo laikas keisti kasmetinę kasetę.
  Papildomo čiaupo filtruotam vandeniui komplektas su prekės ženklo logotipu ant šono, išskirtinio stiliaus dizainas geriausioms šiuolaikinėms virtuvėms.
  Vamzdelio ilgis gali būti reguliuojamas pasirenkant Jums pageidaujamą ilgį
  Komplektas gabenamas jau surinktas
  eSpring sistema veikia esant įprastam buitinio vandens slėgiui.
  eSpring – pirmoji vandens valymo sistema, naudojanti indukcinį ryšį ir išmaniojo lusto technologiją
  eSpring ™ vandens valymo sistema turi patentuotą * eCoupled ™ belaidės jėgos technologiją, kuri elektros energiją perduoda oru, vandeniu ir plastikinėmis detalėmis nereikalaujant tiesioginio ryšio su elektros jungtimis norint palaikyti įrenginio UV lempos šviesą. (* Patentuota įvairiose Europos šalyse)
  eSpring išmanusis lustas belaidžiu ryšiu prijungtas prie atskirų kasečių leidžia ekranėlyje pamatyti prietaiso veikimo sąlygas ir gauti svarbią informaciją iš kiekvieno kasetės, pavyzdžiui, naudojimo laiką ir likusią energiją
  eSpring vandens valymo sistema turi daugiau nei 120 užpatentuotų arba svarstomų patentų, visame pasaulyje
  ESPRING ™ VANDENS VALYMO SISTEMOS TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS:

  · Korpuso aukštis: 327 mm (nominalus).

  · Skersmuo: 178 mm (nominalus). Pagamintas iš tvirto, didelio veiksmingumo plastiko

  Elektros energijos tiekimas: 19V DC 3.16A

  · Kasetė (modelis nr. 100186):presuotos anglies blokas su vidine UV lempa

  · Medžiagos: visos sudrėkintos medžiagos atitinka JAV FDA reikalavimus perduodamų skysčių vartojimui žmonėms.

  · Didžiausias darbinis slėgis: 860 kPa

  · Mažiausias darbinis slėgis: 104 kPa

  · Didžiausia darbinė temperatūra: 30 °C

  · Mažiasia darbinė temperatūra: 4,4 °C

  · Vardinio srauto tiekimas: 3,4 l per minutę esant 415 kPa vandens slėgiui su nauja kasete. (Tikrasis srautas tiesiogiai priklausys nuo vandens slėgio ir kasetės galiojimo laiko)

  · Vardinė naudojimo trukmė: kasetė yra skirta tenkinti vidutinį šeimos valgio gaminimo ir geriamojo vandens poreikį vieneriems metams arba 5000 l (priklausomai nuo to, kuris bus priimtinesnis). PASTABA: tikrasis kasetės galiojimo terminas priklausys nuo naudojimo dažnumo ir tiekiamo vandens kokybės.

  · Įrengimas: greita ir paprasta.

  · Kasetės keitimas: Taip pat greitas ir nesudėtingas. Vartotojas gali keisti pats: nereikia vandens valymo sistemos prietaiso grąžinti į gamyklą norint pakeisti kasetę.

  · Testavimas: sistema yra patikrinta ir patvirtinta Nacionalinio mokslinio fondo organizacijos (angl. National Science Foundation) ir Vandens kokybės asociacijos (angl. Water Quality Association) pagal NSF/ANSI standartus 42, 53 ir 55

  Privalumai

  Gali sumažinti daugiau nei 160 teršalų rūšių, įskaitant daugiau kaip 145 teršalų, turinčių potencialią grėsmę sveikatai:

  šviną ir gyvsidabrį
  daleles tokio dydžio kaip 0,2 mikronos, įskaitant asbestą, nuosėdas, purvą ir odos daleles
  33 rūšis pesticidų ir pesticidų, esančių produktuose
  13 dezinfekcijų produktus
  radono ir radono skilimo produktus geriamajame vandenyje
  9 farmacijos teršalus
  42 žinomas ir / arba įtariamas endokrininę sistemą ardančias medžiagas
  galimai vėžį sukeliančių medžiagų (kancerogenų) pašalinimas, galinčių egzistuoti vandenyje
  · Naikina nuo 99,99% bakterijų ir virusų, atsirandačių geriamajame vandenyje, ir sukeliančių ligas (įskaitant koliformines bakterijas, patogenines bakterijas, HPCs, poliomielito virusą, rotavirusą ir hepatitą A)

  · Pagerina vandens skonį, kvapą ir skaidrumą.

  · Filtro vanduo pagerina gėrimų skonį.

  · Nepašalina naudingų mineralinių medžiagų, tokių kaip kalcis, magnis ar fluoridas

  · Gerina vandens kokybę maisto ruošimui ir tiesioginiam šešių asmenų šeimos vartojimui iki 1 metų arba 5000 litrų (1320 galonų) priklausomai nuo to, kuris bus priimtinesnis (filtro galiojimo terminas priklauso nuo filtro naudojimo dažnumo)

  · Nepriekaištingas vardinio srauto tiekimas, užtikrinantis išvalyto vandens tiekimą 3,4 litrų per minutę greičiu

  · Patogus, paprastas naudoti ir prižiūrėti

  · Naudoja išskirtinę patentuotą technologiją*. (* Patentuota įvairiose Europos šalyse)

  · Patogiai ir lengvai keičiama anglies / UV kasetė

  · Kur kas patogiau ir pigiau nei vanduo buteliuose.

  · Žymi laiką ir sunaudotų litrų kiekį ir taip suteikia vartotojui tikslią informacija apie filtro galiojimo laiką ir nebereikia dėl nieko rūpintis; po filtro pakeitimo sistema automatiškai atsinaujina

  · Lengvai suprantamos piktogramos / grafika, apibūdinantys likusį filtro galiojimo laiką ir sistemos būseną

  · Įrengimo lankstumas leidžia prietaisą įtaisyti Jums patogiausioje vietoje

  Protingas

  eSpring sistemos presuotos anglies filtras šalina daugiau kaip 140 potencialiai kenksmingų teršalų, tarp jų šviną, gyvsidabrį, pesticidus ir šalutinius dezinfekcijos proceso produktus, palikdamas vandenyje mineralus, svarbius sveikatai, tai yra kalcį, magnį ir kalį. Jis taip pat pagerina vandens iš čiaupo skonį ir kvapą.

  Nesudėtingas

  Elegantišką eSpring sistemą galima labai patogiai sumontuoti prie daugumos standartinių čiaupų. Sistema veikia esant įprastam vandens spaudimui, būdingam vandentiekio tinklui. Ji gali būti pastatoma ant virtuvinio stalviršio, nenaudojant specialių įrankių ir be santechnikų pagalbos. Ją taip pat galima įrengti po kriaukle.

  Nesukeliantis problemų

  Daugelyje sistemų filtrą reikia keisti kas mėnesį ar net dažniau. eSpring sistemos filtras gali perfiltruoti 5 tūkstančius litrų vandens, t.y. aprūpinti švariu vandeniu metus šešių asmenų šeimą. Taupus Kai paskaičiuosite, kiek pinigų išleidžiate kasmet vandeniui buteliuose, tai pamatysite, kad eSpring sistema padės Jums sutaupyti apčiuopiamas sumas.

  Ekologiškas

  Naudodami nešiojamuosius butelius, pagamintus iš medžiagų, į kurių sudėtį neįeina bisfenolas A, Jūs galite imti su savimi išvalytą vandenį tiesiai iš čiaupo, kad ir kur Jūs vyktumėte. Tokiu būdu Jūs sumažinsite plastiko atliekų kiekį.

  Sertifikuota Tarptautinėse organizacijose

  Vandens kokybės asociacija (WQA – Water Quality Association) ir NSF International (National Sanitation Foundation International) patvirtina ir suteikia eSpring sistemai savo aukščiausius įvertinimus sveikatos ir saugaus taikymo kategorijose.  

  Kaip veikia eSpring sistema?


  1. Ultravioletinė lempa   

   Naikina 99,99 proc. bakterijų ir virusų galinčių būti vandenyje. Pagerina geriamojo vandens kokybę ir tiekimo saugumą.

  2. Aktyvuotos anglies filtras

  Šis daugiasluoksnis, JAV patentuotas aktyvuotos anglies filtras veiksmingai pašalina chloro skonį ir kvapą, nešvarumus bei daugiau negu 140 rūšių sveikatai žalingų teršalų. Pagerina skonį, kvapą ir vandens skaidrumą.

  3. LED ekranas

  Naudoja lengvai suprantamas piktogramas/grafinius simbolius, kurie informuoja naudotojus apie filtro sunaudojimo laipsnį ir sistemos statusą.

  4. Įdiegtas elektroninis modulis

  JAV patentuota, bevielė indukcinė sąsaja panaudota eSpring sistemoje jungia UV lempą su prietaisu. Šis sprendimas visiškai izoliuoja UV lempą nuo maitinimo šaltinio, panašiai, kaip kai kurie mobilieji telefonai yra atjungti nuo kroviklio.

  5. Reguliuojami vamzdeliai

  Vamzdelių ilgis gali būti reguliuojamas pagal poreikius. Jeigu reikia, vamzdelius galima sutrumpinti.

  6. Funkcionalus paskirstantis vožtuvas

  Paskirstantįjį vožtuvą galima lengvai pritaikyti prie daugumos čiaupų. 

   

   

  Norite įsigyti dar pigiau? Susisiekite su mumis  

   

  Pakuotė 1 vnt.