Gelio prausiklis Essentials by ARTISTRY™ tik už 16,30 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 121547
  1630
  Į krepšelį 

  Švelnus gelis, kuris giliai valo odą, pašalindamas makiažą ir kitus nešvarumus.   

    Pakuotė 125 ml 

 • Švelnus gelis, kuris giliai valo odą, pašalindamas makiažą ir kitus nešvarumus.

  Švelnus gelis, kuris giliai valo odą ir pašalina makiažą, todėl oda tampa gaivi ir švari.

  Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  Valo, tonizuoja ir atgaivina 1 veiksmu
  Užtikrina gilų odos valymą, makiažo, riebalų pertekliaus ir nešvarumų pašalinimą
  Sudėtyje yra agurkų – vėsinančių, raminančių ir turinčių antioksidantų
  Oda tampa švelni, gaivi, subalansuota pH atžvilgiu ir neišsausėja

  Tai jums patiks

  Kai kalbama apie kasdienę odos priežiūrą, greiti ir paprasti sprendimai yra geriausi. Kaip šis - 3 viename „essentials by ARTISTRY" gelio prausiklis, kuris vienu metu valo, tonizuoja ir gaivina. Šis vandens pagrindu gelis be riebalų giliai ir veiksmingai valo ir tonizuoja odą ir palieka gaivos bei švelnumo pojūtį bei subalansuoja pH. Jo švelnios formulės sudėtyje dera antioksidantinį ir antimikrobinį poveikį turintis agurkas ir raminantieji tikrieji alavijai, kurie suteikia veidui gaivumo ir gerai drėkina. Tai yra greita, veiksminga ir patogi odos priežiūra!

  Verta žinoti

  97 proc. sumažėja riebalų po pirmojo naudojimo
  84 proc. sumažėja riebalų po 60 minučių
  Pagrindinės ypatybės

  Patogus ir veiksmingas gaminys, skirtas rytinei ir vakarinei odos priežiūrai
  Lengva putojanti formulė be sulfatų, skirta purvui, riebalams, makiažo likučiams nuvalyti
  Padeda kontroliuoti riebalus, sumažina blizgesį, subalansuoja odos pH
  Naudojimo būdas

  Šiltu vandeniu suvilgykite veidą ir rankas.
  Išspauskite migdolo dydžio prausiklio kiekį į delną ir patrinkite, kad suputotų.
  Švelniai įmasažuokite į veidą ir kaklą.
  Kruopščiai išskalaukite.
  Sudėtis

  Agurkas - antioksidantinį ir antimikrobinį poveikį turinti medžiaga
  Tikrieji alavijai - gerai žinomas vėsinantis, raminantis ingredientas
  Barbadosinės vyšnios ekstraktas iš NUTRILITE™ ūkių - pasižymi labai dideliu antioksidaciniu poveikiu. Tai yra gausus, natūralus antioksidanto vitamino C šaltinis.
  Perilės lapų ekstraktas - natūrali raminamoji medžiaga
  Dažnai užduodami klausimai

  Kodėl gelio prausiklis yra geriau nei muilo gabalėlis ir vanduo?

  Kiekvieną dieną, jūsų oda yra veikiama oro nešvarumų, makiažo, prakaito ir aplinkos teršalų. Jei norite, kad jūsų oda būtų geros būklės, privalote kiekvieną dieną šiuos nešvarumus nuvalyti prausikliu. Kadangi jau supratote, jog nuprausti veidą vandeniu nepakanka, švelnus prausiklis be sulfatų paruošia odą kitų gaminių, naudojamų po valymo, naudai užtikrinti. Kadangi nenorite, kad oda taptų dar riebesnė, gelio prausikliu išvalysite odos riebalus, todėl veidas išliks atgaivintas. Jis taip pat padeda pašalinti negyvas odos paviršiaus ląsteles. Mūsų putojanti būtinoji ARTISTRY priemonė - gelio prausiklis tai daro geriau nei muilo gabalėlis. Šis gaminys yra švelni, bet veiksminga jo alternatyva. Muilo gabalėlis keičia ir sutrikdo natūralią odos rūgščių dangą, todėl odos paviršius nenatūraliai pabrinksta. Be to, dėl tokio barjero suardymo oda netenka natūralios drėgmės ir odoje suintensyvėja bakterijų dauginimasis bei spuogų formavimasis. Be to, mūsų gelio prausiklis yra sukurtas pagal strategišką formulę ir palaiko natūralią odos 5,5 pH pusiausvyrą priešingai muilo gabalėliui. Jei palaikote tinkamą savo odos pH pusiausvyrą, daug mažiau tikėtina, kad ji taps pernelyg riebi arba pernelyg sausa.

  Mano oda yra itin jautri, ar aš vis tiek galiu naudoti gelio prausiklį?

  Taip, galite. Skirtingai nuo daugelio gelio prausiklių rinkoje, mūsų technologija, siekiant, kad oda neišsausėtų, yra sukurta strategiškai, tam panaudojant raminamąsias medžiagas ir paviršinio aktyvumo medžiagas be sulfatų. Taip pat gelio prausiklio sudėtyje yra ARTISTRY patentuotas anti-dirginimo kompleksas, pagamintas iš šiso (perilės) ir alavijų, skirtų odai nuraminti.

  Ar gaminiai buvo bandomi su gyvūnais?

  Nei vienas gaminys nebuvo bandomas su gyvūnais.

  Ar sudėtyje yra kokių nors gyvūninių sudedamųjų dalių?

  Ne. Šių formulių sudėtyje nėra jokių gyvūninių sudedamųjų dalių.

  Kokie klinikinių ar laboratorinių tyrimų patvirtinimai yra galimi šiems gaminiams?

  Kaip visada, ARTISTRY ™ gaminiai buvo kliniškai išbandyti dėl saugaus naudojimo, jei naudojami pagal nurodymus. Taip pat, siekiant parengti pagrįstus patvirtinimus, buvo atliekami kiekvieno gaminio klinikiniai vertinimai.

  Kodėl gelio prausiklis yra geriau nei muilo gabalėlis ir vanduo?

  Kiekvieną dieną, jūsų oda yra veikiama oro nešvarumų, makiažo, prakaito ir aplinkos teršalų. Jei norite, kad jūsų oda būtų geros būklės, privalote kiekvieną dieną šiuos nešvarumus nuvalyti prausikliu. Kadangi jau supratote, jog nuprausti veidą vandeniu nepakanka, švelnus prausiklis be sulfatų paruošia odą kitų gaminių, naudojamų po valymo, naudai užtikrinti. Kadangi nenorite, kad oda taptų dar riebesnė, gelio prausikliu išvalysite odos riebalus, todėl veidas išliks atgaivintas. Jis taip pat padeda pašalinti negyvas odos paviršiaus ląsteles. Mūsų putojanti būtinoji ARTISTRY priemonė - gelio prausiklis tai daro geriau nei muilo gabalėlis. Šis gaminys yra švelni, bet veiksminga jo alternatyva. Muilo gabalėlis keičia ir sutrikdo natūralią odos rūgščių dangą, todėl odos paviršius nenatūraliai pabrinksta. Be to, dėl tokio barjero suardymo oda netenka natūralios drėgmės ir odoje suintensyvėja bakterijų dauginimasis bei spuogų formavimasis. Be to, mūsų gelio prausiklis yra sukurtas pagal strategišką formulę ir palaiko natūralią odos 5,5 pH pusiausvyrą priešingai muilo gabalėliui. Jei palaikote tinkamą savo odos pH pusiausvyrą, daug mažiau tikėtina, kad ji taps pernelyg riebi arba pernelyg sausa. Mano oda yra itin jautri, ar aš vis tiek galiu naudoti gelio prausiklį? Taip, galite. Skirtingai nuo daugelio gelio prausiklių rinkoje, mūsų technologija, siekiant, kad oda neišsausėtų, yra sukurta strategiškai, tam panaudojant raminamąsias medžiagas ir paviršinio aktyvumo medžiagas be sulfatų. Taip pat gelio prausiklio sudėtyje yra ARTISTRY patentuotas anti-dirginimo kompleksas, pagamintas iš šiso (perilės) ir alavijų, skirtų odai nuraminti. Ar gaminiai buvo bandomi su gyvūnais? Nei vienas gaminys nebuvo bandomas su gyvūnais. Ar sudėtyje yra kokių nors gyvūninių sudedamųjų dalių? Ne. Šių formulių sudėtyje nėra jokių gyvūninių sudedamųjų dalių. Kokie klinikinių ar laboratorinių tyrimų patvirtinimai yra galimi šiems gaminiams? Kaip visada, ARTISTRY ™ gaminiai buvo kliniškai išbandyti dėl saugaus naudojimo, jei naudojami pagal nurodymus. Taip pat, siekiant parengti pagrįstus patvirtinimus, buvo atliekami kiekvieno gaminio klinikiniai vertinimai.  

    Pakuotė 125 ml