HYMM™ 5 ašmenų skustuvas tik už 12,94 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 119627
  1294
  Į krepšelį 

  5 ašmenys, 5 kartus didesnis tikslumas.    

 • 5 ašmenys, 5 kartus didesnis tikslumas. 

  Bendra informacija

  Dailią išvaizdą užtikrinantys rankų judesiai: aukštos kokybės 5 ašmenų skustuvas prisitaiko prie kiekvieno veido kontūro, maloni guminė rankena gerai priglunda prie rankos, o 5 ašmenų technologija užtikrina tikslų skutimąsi. Turi funkcinį mygtuką, skirtą greitam ašmenų pakeitimui, o drėkinamoji juostelė su vitaminu E ir tikraisiais alavijais leidžia skustuvui slysti oda ir suteikia papildomą komfortą. Specialus peiliukas, skirtas žandenoms, barzdelei formuoti ir po nosimi skusti, turi apsaugines briauneles dar didesniam saugumui skutimosi metu užtikrinti.

  Charakteristika

  Nauja technologijair puikus darbas.*
  5 ašmenų sistema su 25 procentais plonesniais* ašmenimis ir platesniu* slydimo paviršiumi, mažiau spaudžiama, suranda netgi prieš minutę blogai nuskustus barzdos plaukelius, o skutimasis tampa komfotiškesnis ir mažiau dirginantis.
  Pasukama galvutė seka veido kontūru ir švariai nuskuta.
  Mygtukas, kurį paspaudus, skustuvas lengvai išimamas ir įdedamas.
  Komplekte yra vienas atsarginis, paruoštas naudoti HYMM peiliukas.
  *lyginant su HYMM 3 ašmenų sistema.

  Privalumai

  Drėkinamoji juostelė su tikraisiais alavijais ir vitaminu E leidžia skustuvui slysti oda ir suteikia papildomą komfortą.
  Specialus peiliukas, skirtas sunkiai prieinamoms vietoms (žandenoms, barzdelei ir po nosimi) skusti, turi apsaugines briauneles, apsaugančias nuo įsipjovimo / žymių.
  Užtenka vidutiniškai 19 kartų.*
  Dermatologiškai patikrintas ir tinka jautriai odai.
  * Remiantis Vokietijoje atliktais vartotojų gaminių tyrimais (VGT).

  Siūlomas naudojimo būdas

  Norėdami įdėti arba pakeisti kasetę, paspauskite mygtuką priekinėje skustuvo rankenos pusėje.

  Jei norite švariai nusiskusti ir apsaugoti odą nuo dirginimo, mes rekomenduojame naudoti kartu su skaidriu HYMM skutimosi geliu.

  Sunkiai prieinamoms vietoms (žandenas, barzdelę ir po nosimi) naudokite specialius ašmenis kitoje skustuvo kasetės pusėje. 

  Venkite kontakto su akimis.  

  Pakuotė 1 vnt.