iCook™ Keptuvių su neprisvylančia danga komplektas (3 keptuvės) tik už 286,89 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 101083
  28689
  Į krepšelį 

  Neprisvylanti iCook ™ keptuvė ir kiti iCook ™ indai turi visiškai hermetišką dangą OPTITEMP ™, kuri apsaugo šiuos indus nuo išorinio poveikio, puikiai išsaugo ir paskirsto šilumą, o taip pat turi specialią neprisvylančią dangą DURAMIC ™.  

 • Neprisvylanti iCook ™ keptuvė ir kiti iCook ™ indai turi visiškai hermetišką dangą OPTITEMP ™, kuri apsaugo šiuos indus nuo išorinio poveikio, puikiai išsaugo ir paskirsto šilumą, o taip pat turi specialią neprisvylančią dangą DURAMIC ™.

  Unikali neprisvylanti danga DURAMIC, sustiprinta viduje ir išorėje. OPTITEMP - visiškai hermetizuota speciali danga yra apsaugota nuo išorės įtakos, sukurta naudojant du metalus: aliuminio ir feromagtentinio nerūdijančio plieno. Tinka naudoti ant daugelio tipų viryklių, taip pat ir ant magnetinės indukcijos principu veikiančių viryklių, o taip pat šie indai gali būti naudojami maisto ruošimui orkaitėje. Nuožulnios sienelės. Ugniai atsparios rankenos. Ugniai atsparūs saugikliai. Atspari smūgiams, grūdinto stiklo dangtis. Amway 90 dienų garantija, kai naudojama įprastomis namų sąlygomis. Labai ergonomiška fenolio rankena.  

  Pakuotė 6 el.