NUTRILITE™ Česnakai tik už 22,93 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 109705
  2293
  Į krepšelį 

  Pipirmėtės skonio maisto papildas, kurio sudėtyje yra česnako miltelių.

  NUTRILITE Garlic yra maisto papildas su česnakų milteliais. Česnakas prisideda prie normalios imuniteto funkcijos, atsparumo laikinam stresui ir širdies sveikatos bei normalaus cholesterolio lygio palaikymui. 

 • Pipirmėtės skonio maisto papildas, kurio sudėtyje yra česnako miltelių.

  NUTRILITE Garlic yra maisto papildas su česnakų milteliais. Česnakas prisideda prie normalios imuniteto funkcijos, atsparumo laikinam stresui ir širdies sveikatos bei normalaus cholesterolio lygio palaikymui.

  Šis produktas yra patogus būdas gauti česnako teikiamą naudą be šalutinio nemalonaus kvapo poveikio. Česnakas šiame produkte yra sumaišytas su maloniu šaltmėtės skoniu. Česnakas ir šaltmėte šiame produkte yra gaunami iš mums priklausančio NUTRILITE™ Trout Lake Farm ūkio.

  Charakteristika

  Česnakas prisideda prie širdies sveikatos ir normalaus cholesterolio lygio palaikymo. Jis taip pat prisideda prie normalios imuniteto funkcijos.
  Dvi tabletės suteikia ne mažiau negu 13.5 mg alijino ir 6 mg alicino. Alicinas sukuriamas sutraiškant česnaką, kai sąveikauja du jo komponentai: alijinas ir alliinase. Jis yra atsakingas už šviežio česnako aromatą.
  Malonus šaltmėtes skonis kontroliuoja kvapą.
  Enterinė danga apsaugo aktyvius česnako komponentus jų tranzito rūgštine skrandžio aplinka metu ir juos atpalaiduoja žarnyne išgaunant efektyvų veikimą.
  Be dirbtinių saldiklių, spalvų, skonių ir konservantų.
   

  Siūlomas naudojimo būdas

  Tiems, kurie nori gauti česnako naudą, tačiau be kvapo.

  Svarbi įvairiapusė ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  Rekomenduojama dozė

  Vartoti 2 tabletes per dieną, geriausia valgio metu.

  Patarimai

  Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šis produktas nėra pilnavertės dietos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.  

  Pakuotė 120 tablečių / grynasis kiekis 76g  

  Gamintojas: Access Business Group LLC, Buena Park, CA 90621, JAV.

  Platintojas: AMWAY Polska Sp.z.o. Ul. Pulawska 366a, 02-819 Varšuva, Lenkija.