Nutrilite Happy Kids rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 304789
  4216
  Į krepšelį 

   

  Pirkite „Nutrilite“ „Happy Kids“ rinkinį (304789) ir gaukite „Nutilite“ vaikišką medvilninį regztuką dovanų.
  * Akcija vyksta nuo š. m. kovo 5d. kol bus atsargų sandėlyje.
  Akcijos nėra derinamos su pirmojo užsakymo nuolaida ir kitomis akcijomis.  

 •  „Nutrilite“ „Happy Kids“ pakuotėje yra statybinių blokų, kurių sudėtyje yra būtinųjų vitaminų ir mineralų.

  Įsigykite „Nutrilite“ „Happy Kids“ paketą ir gaukite „Nutrilite“ vaikišką medvilninį regztuką dovanų.

  Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  Apelsinų skonio „Nutrilite“ kramtomieji multivitaminai aprūpina augančių vaikų organizmą būtinaisiais vitaminais ir mineralais. Pavyzdžiui, kalcis ir vitaminas D yra reikalingi normaliam vaikų kaulų augimui ir vystymuisi.
  „Nutrilite“ kramtomųjų kalcio ir magnio tablečių sudėtyje yra du būtinieji mineralai – kalcis ir magnis. Kalcis yra reikalingas, kad vaikai normaliai augtų ir tinkamai vystytųsi jų kaulai. Šiose tabletėse esantis kalcis gaunamas iš visiškai natūralaus šaltinio - austrių lukštų. „Nutrilite“ vaikišką medvilninį regztuką, kurį gausite dovanų, galima pasiimti su savimi keliaujant į biblioteką, parką ar vykstant į išvyką su draugais.

  Tai Jums patiks

  „Nutrilite“ kramtomieji multivitaminai ir „Nutrilite“ kramtomieji kalcis ir magnis yra skirti galimoms mitybos spragoms užpildyti.
  „Nutrilite“ „Kids Perfect Harmony“ dizaino vaikiškas medvilninis regztukas dovanų. Galima pasiimti su savimi keliaujant į biblioteką, parką ar vykstant į išvyką su draugais. Pagamintas iš 100 % medvilnės. Regztukas yra minkštas, lengvas ir gali būti naudojamas daug kartų. Dydis: 27 cm x 25,5 cm