NUTRILITE™ Vitaminas C Plius (180 tablečių) tik už 50,12 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 109743
  5012
  Į krepšelį 

  NUTRILITE Vitamin C Plus (prailginto atpalaidavimo) – tai pagerintas, ypač veiksmingas vitamino C papildas, sukurtas siekiant organizmą lėtai aprūpinti pastoviu vitamino C kiekiu ir maksimaliai padidinti pasisavinimą be atliekų, siejamų su didelėmis dozėmis ar greito atpalaidavimo tabletėmis.  

 • Labai veiksmingas vitamino C maisto papildas, sukurtas tolygiam, lėtam vitamino C pasiskirstymui.

  NUTRILITE Vitamin C Plus (prailginto atpalaidavimo) – tai pagerintas, ypač veiksmingas vitamino C papildas, sukurtas siekiant organizmą lėtai aprūpinti pastoviu vitamino C kiekiu ir maksimaliai padidinti pasisavinimą be atliekų, siejamų su didelėmis dozėmis ar greito atpalaidavimo tabletėmis.

  Vitaminas C yra viena pagrindinių maistingųjų medžiagų, kurią reikėtų papildyti kasdien kaip gerai subalansuotos dietos dalį. Šis vitaminas randamas vaisiuose, tokiuose kaip Acerola vyšniose, juoduosiuose serbentuose ir daugumoje citrusinių vaisių.

  Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno formavimosi, kuris dalyvauja normalioje odos ir imuninės sistemos funkcijose. Jis taip pat prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso.

  Vitamin C Plus (prailginto atpalaidavimo) yra sudarytas iš dviejų vitamino C šaltinių: natūralių Acerola vyšnių, auginamų sertifikuotose, ekologiškai jautriuose NUTRILITE™ ūkiuose ir askorbo rūgšties. Mes naudojame Acerola vyšnias, kadangi jos yra vienas labiausiai koncentruotas natūralaus vitamino C šaltinis gamtoje.

  Kiekvienoje tabletėje yra 240 mg vitamino C, sumaišyto su skaiduline sudedamąja dalimi, kurios dėka vitaminas C lėtai ištirpsta organizme per daugiau negu aštuonias valandas. 1 tabletė aprūpina didesniu bendrai panaudojamo vitamino C kiekiu per visa dieną, negu 600 mg vitamino C turinti greito atpalaidavimo tabletė, o taip pat yra švelnesnis skrandžiui.

  Charakteristika

  Vitaminas C atliekų vaidmenį normalioje imuninės sistemos funkcijoje.
  Kiekviena tabletė, suvartojama kasdien, organizmą aprūpina pastovia vitamino C doze per 8 valandas.
  Sudėtyje yra citrusinių bioflavonoidų koncentratas, gaunamas iš sveikų vaisių, įskaitant citrinas, mandarinus ir greipfrutus.
  Aprūpina vitaminu C iš vieno iš daugiausia vitamino C turinčio natūralaus šaltinio Acerola vyšnios.
  Vitaminas C (vandenyje tirpus vitaminas) suteikia antioksidacinę apsaugą.
  Be dirbtinių saldiklių, spalvų, skonių ir konservantų.

  Sudedamosios dalys

   VIDUTINIŠKAI SUDĖTYJE YRA 1 TABLĖTĖJE %RMV*
   Vitaminas C 240 mg 300

  Sudedamosios dalys: L-askorbo rūgštis, stabilizatoriai (mikrokristalinė celiuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, metilceliuliozė), malpigijos ekstraktas 15%, greipfrutų koncentratas, karališkųjų mandarinių koncentratas, lipnumą reguliuojančios medžiagos (riebalų rūgščių magnio druskos, silicio dioksidas), maltodekstrinas, citrinų koncentratas, drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis), glajinė medžiaga (karnaubo vaškas).

  Siūlomas naudojimo būdas

  Tiems, kurie nepakankamai reguliariai valgo (arba neturi laiko valgyti, arba neturi apetito) natūralius maisto produktus, kurių sudėtyje yra vitamino C, pavyzdžiui citrusiniai vaisiai, brokoliai ir Briuselio kopūstai.
  Tiems, kurie nori padidinti savo antioksidacinę apsaugą nuo laisvųjų radikalų žalos, pavyzdžiui, žmonėms, kurie nuolat patiria stresą ir gyvena didelio užterštumo vietose.
  Visiems, kurie nori papildyti savo kasdienę dietą papildais be dirbtinių skonių, spalvų ir konservantų.
  Svarbi įvairiapusė ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  Rekomenduojama dozė

  1 tabletė per dieną

  Patarimai

  Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šis produktas nėra pilnavertės dietos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

   

  Gamintojas: Access Business Group LLC, Buena Park, CA 90621, JAV.

  Platintojas: AMWAY Polska Sp.z.o. Ul. Pulawska 366a, 02-819 Varšuva, Lenkija.  

   Pakuotė 180 tablečių / grynasis kiekis 125g