Rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas G&H PROTECT+™ tik už 7,45 €

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 118120
  745

  „Gryno“ kvapo, greitai džiūnantis dezodorantas ir antiperspirantas užtikrina iki 48 valandų apsaugą nuo nemalonaus kvapo ir prakaitavimo.

  Dezodorantas ir antiperspirantas užtikrina iki 48 valandų apsaugą nuo nemalonaus kvapo, nedirginant ar nepakeičiant odos spalvos.  

 • „Gryno“ kvapo, greitai džiūnantis dezodorantas ir antiperspirantas užtikrina iki 48 valandų apsaugą nuo nemalonaus kvapo ir prakaitavimo.

  Dezodorantas ir antiperspirantas užtikrina iki 48 valandų apsaugą nuo nemalonaus kvapo, nedirginant ar nepakeičiant odos spalvos.

  Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  Suteikia ilgalaikį gaivumo pojūtį.
  Ypatingai veiksmingas, nors ir švelnios konsistencijos, bei suteikiantis pasitikėjimo visai dienai.
  Neatsilieka nuo aktyvaus jūsų gyvenimo būdo - judant skleidžiamas gaivus aromatas.
  Padeda sumažinti susierzinimą, kylantį dėl tamsių žymių po pažastimis.
  Nepalieka baltų žymių ant odos ir drabužių.
  Tai Jums patiks

  Ar žinote, kuo skiriasi dezodorantas nuo antiperspiranto?

  Dezodorantas užmaskuoja arba sumažina nemalonius kūno kvapus. Antiperspirantas sumažina prakaitavimą, todėl sumažėja ir nemalonus kvapas. G&H PROTECT+ rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas apjungia šiuos abu privalumus į vieną mūsų kvapų kapsuliavimo technologijos galios dėka, kuri skleidžiama judant ir ilgiau apsaugo nuo nemalonaus kvapo.

  Verta žinoti

  Judant išskirtinė, patvirtinta kvapų kapsuliavimo technologija skleidžia gaivų aromatą, net ir praėjus kelioms valandoms po produkto naudojimo.
  Skirta naudoti tiek vyrams, tiek moterims— tai „unisex“.
  Patikrinta dermatologų, nesukelia alergijos. Be dažiklių. Dermatologist-tested and allergy-tested. Dye-free.
  Pagrindinės ypatybės

  G&H PROTECT+™ rutulinį dezodorantą ir antiperspirantą sudaro odą saugantis, natūraliai iš biologinių medžiagų gautas derinys.

  Išskirtinis derinys:

  baltosios arbatos ekstraktas stiprina odą ir apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio.
  natūralūs mineralai saugo ir maitina odą.
  mėlynių ekstraktas, papildytas C vitaminu ir antioksidantais, atkuria odos būklę, pažeistą dėl kenksmingo aplinkos poveikio
  Naudojimo būdas

  Nuimkite dangtelį. Apverskite buteliuką. Švarią ir sausą pažasties odą patepkite produktu. Leiskite odai išdžiūti ir tik tada apsirenkite.

  Sudėtis

  G&H PROTECTH+™ rutulinį dezodorantą ir antiperspirantą sudaro rūpestingai sukurtos formulės su baltosios arbatos ekstraktu, natūraliais mineralais ir mėlynių ekstraktu, kurie apsaugo odą nuo nemalonių kvapų, nešvarumų ir išsausėjimo, todėl oda atrodo sveika.  

  Pakuotė 100 ml